• משופץ
Yjdh-603 מכונת תיקון מכונת ריתוך קולית אולטרה סאונד, מכונת תיקון עובש, ריתך קר חדש

Yjdh-603 מכונת תיקון מכונת ריתוך קולית אולטרה סאונד, מכונת תיקון עובש, ריתך קר חדש

ILS 90.00
במלאי
במחסן.

התמונות מיועדות להתייחסות בלבד המחיר שלנו אינו כולל מיסים, מע"מ או חיובים נסתרים אחרים. מפרט : 1, טכנולוגיית ריתוך חדשה, ניתן לעשות ארגון גם ללא משטחים, יותר אנרגיה, נוחה יותר. המחיר שלנו אינו כולל מיסים, מע"מ או חיובים נסתרים אחרים. מתח פלט : 9 קבצים אופציונלי. אפקט התיקון של אלומיניום, ברזל יצוק ופלדה טוב במיוחד. 2 עד 20,000 פעמים בשנייה רטט קולי כדי להניע את תהליך הריתוך הניצוץ, אפקט תיקון טוב יותר, מהר יותר. נפח מארח : 18 (רוחב) × 36 (עומק) × 16 (ח) משקל ס"מ : 9 ק"ג. התמונות מיועדות להתייחסות בלבד. אנא ציין את הדרישה האישית שלך, כגון צבעים, חבילות, ערך ההצהרה וכו ', בהודעה כשאתה משלם לנו. אם אתה שולח אלינו דוא"ל, בשעות העבודה שלנו יהיו תשובה תוך 24 שעות. אנא קח את הפריט שאתה מקבל כסטנדרט.0 מ"מ אורך חוט : 10-250 מ"מ ערוץ פלט : 9 קבצים אופציונליים. הערות : אנו לא נהיה אחראים לעיכוב כלשהו במהלך המסירה כולל אך לא מוגבל לבדיקת דמי המכס, שביתה, כוח עליון וכו 'כקונה, חובתך לשלם את המס כשאתה מבצע הזמנה מחו"ל. 3, תהליך הריתוך חום, ללא לחץ. תדר פלט : 9 קבצים אופציונליים. אנא ציין את הדרישה האישית שלך, כגון צבעים, חבילות, ערך ההצהרה וכו ', בהודעה כשאתה משלם לנו. 5, ההלחמה מאורך 10 מ"מ -2022 מ"מ יכולה להיות שימוש רגיל, הוא יכול גם לתקן פינות מעוקלות מתכלים וחלקים אחרים. הפריט יישלח על ידי תלוי בזמן הטיפול שלו לאחר קבלת התשלום המלא שלך. הערות : אנו לא נהיה אחראים לעיכוב כלשהו במהלך המסירה כולל אך לא מוגבל לבדיקת דמי המכס, שביתה, כוח עליון וכו 'כקונה, חובתך לשלם את המס כשאתה מבצע הזמנה מחו"ל.תודה על ההצעה שלך. הפריט יישלח על ידי תלוי בזמן הטיפול שלו לאחר קבלת התשלום המלא שלך. דרג את המוכר בזמן שלקח לשלוח את הפריט, ולא את הזמן שלקח לך לקבל את הפריט !! אנו שולחים להתייחס. אנא קח את הפריט שאתה מקבל כסטנדרט. צור איתנו קשר באמצעות הודעה. אם אינך מרוצה מהמוצר או השירות, אנא צור איתי קשר ואל תתן לנו משוב שלילי או טבעי, עלינו לתת לך פיתרון משביע רצון.

המאפיינים הבסיסיים

1, a new welding technology, argon can also be done without surfacing, more energy, more convenient.:
2 to 20,000 times per second ultrasonic vibration to drive the spark welding process, better repair effect, faster.:
3, the welding process heat, no stress. After repair, the workpiece does not undercut, not annealed, not deformed.:
4, a wide range of applications, a variety of steel (cast iron, cast steel), aluminum (aluminum), etc. can be repaired, can also be used to strengthen the alloy surface.:
5, the solder from 10mm-250mm length can be normal use, it can also repair welding consumables special curved corners and other parts.:
6, easy to operate, nine preset channels, novices can quickly master repair techniques:
Specifications:
Can repair materials:
metal material can be repaired. Such as steel, iron, stainless steel, copper, aluminum, carbide and so on.
Repair effect of aluminum, cast iron and steel are particularly good.:
You can repair:
all kinds of blisters, pores, local wear, bump damage, rust spots and other.
Power supply:
single-phase 220V ± 20% 50Hz
Power consumption:
1200W
Wire diameter:
0.8-5.0mm
Wire length:
10-250mm
Output Channel :
9 files optional.
Output voltage:
9 files optional.
Output Current:
9 files optional.
Output frequency:
9 files optional.
Amplitude:
9 files optional.
Host Volume:
18 (width) × 36 (depth) × 16 (H) cm
Weight:
9Kg

ההצעות הטובות ביותר